(Фото) Гвинет на ручек со свршеникот и поранешниот сопруг

By

Актерката Гвинет Палтроу секогаш изјавувала дека е во одлични односи со поранешниот сопруг Крис Мартин, а сега и го докажа тоа. Таа објави фотографија на која се Крис и нејзиниот свршеник Бред Фалчук, фотографирани во нејзиниот дом. Под фотографијата напишала „Неделен оброк“ и хештагот „модерносемејство“.

Ќе ви се допадне

Rent-a-Girlfriend Episode 12 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll do you have to pay

Watch Your Lie in April Episode 7 (https://kissanimeonline.com/m/GaM/ep-7) at website https://kissanimeonline.com. See more kissanime twitter