(Фото) Гвинет Палтроу топлес во новата реклама

By

Актерката Гвинет Палтроу (48) позираше топлес на реклама за својата нова линија накит, G Label.

Палтроу позираше со десната рака нежно покривајќи ги голите гради, додека го претставуваше својот ѓердан – златен чокер од 2.500 долари.

Фотографијата не само што го покажува телото на Гвинет, туку дава и увид во нејзиниот посебен однос со ќерката Епл (17).

Гвинет откри дека таа и Епл ќе добиваат нов пирсинг на секој роденден на ќерка ѝ

„Секоја година на роденденот на Епл добиваме нов пирсинг – тоа е наша традиција. Таа беше голема инспирација за оваа колекција и ми помогна да ги рафинирам дизајните. Парчињата накит ги именував по неа и нејзините најдобри пријатели “, напиша Гвинет на веб-страницата на својот бренд Goop („ Гуп“).

Ќе ви се допадне

Website https://animeflix.nl: Watch Shutsugeki! Machine Robo Rescue animeflix Episode 53 animeflix a silent voice

Website https://gogoanime.be: Watch Akihabara Dennou-gumi gogoanime Episode 26 gogoanime god of highschool

Website https://wcostream.cc: Watch Fruits Basket: The Final (Dub) wcostream Episode 13 we bare bears wcostream

Watch Minori Scramble! Episode Full

Recordsetter: https://recordsetter.com/user/gogoanimelol

Pantip: https://pantip.com/profile/6537969#topics