(Фото) Хали Бери е заљубена во пејачот Ван Хант

By

Холивудската актерка Хали Бери е заљубена во пејачот Ван Хант. Светските медиуми пренесуваат дека глумицата повторно е среќна и дека пронашла нова љубов.

Таа  не сака повеќе да ја крие врската со пејачот и на „Инстаграм“ објави фотографија на која носи маица со неговото име.

 

View this post on Instagram

 

now ya know… ♥️🦶🏽

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Бери само кратко им коментирала на фановите дека сега знаат сè. Таа неодамна објави и фотографија од Лас Вегас каде што го прослави роденденот, со нејзиното ново момче.

 

View this post on Instagram

 

sunday,funday❤️

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

„Будење во Вегас! Благодарам  за прекрасните роденденски честитки од моите пријатели, но и најлојалните обожаватели. Сите вие ми помогнавте овој роденден да  биде посебен“, порачала актерката тогаш.

Ќе ви се допадне