(Фото) Хали Бери секси без градник

By

Актерката Хали Бери на својот Инстаграм профил позираше во проѕирна маица, без градник.

„Облечи се за себеси и за никој друг“ – напишала  актерката и ја објавила фотографијата, која собра повеќе од 200.000 лајкови. Таа уште еднаш докажа дека важи за една од најсекпилните жени на светот.

View this post on Instagram

Dress for yourself and no one else ☀️

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Ќе ви се допадне