(Фото) Ирина Шајк позира без градник

By

Светскиот модел Ирина Шајк објави фотографија на која нема градник. Таа позира во купатило, а на себе имаше само тигрет фустан, а како моден додаток ставила и црвена торба.

Моделот која вели дека не е многу активна на социјалните мрежи, каде ја следат преку 13 милиони луѓе, сепак понекогаш знае да ги почести фановите со провокативни фотогафии.

Таа објави дека фустанот и торбата ќе ја донира за аукцијата The Way We Wore, која ја организираше магазинот „Вог“.

Ирина го сврте вниманието на јавност пред неколку недели, кога папараците ја снимија во станот на нејзиниот поранешен партнер Бредли Купер. Таму поминала четири часа, а медиумите пренесоа дека станува збор за пријателска посета.

Ќе ви се допадне

AnimeTV: Techno Police anime episode Full online free at https://animetv.cc watch anime dub

AnimeKisa: Kakinoki Mokkii anime episode Full online free at https://animekisa.in animes online

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeheaven.pro: Watch Wu Shang Shen Di 2nd Season animeheaven Episode 32 hunter x hunter anime heaven

Qiita: https://qiita.com/gogoanimelol

Wishlistr: https://www.wishlistr.com/profile/kissanimemx