(Фото) Ирина Шајк се соблече гола во градината на Версаче

By

Русинката Ирина Шајк за насловната страна на Вог, позираше потполно гола, покривајќи ги интимните делови со керамики плочки.

Фотосесијата за магазинот била снимена во градината на Донатела Версаче, во Милано, а манекенката за ова искуство изјави:

„Многу сум среќна што бев во една посебна куќа на Версаче во Милано“

Ќе ви се допадне