(ФОТО) Италијански милионер повторно го покажа ЅВЕРОТ!

By
Џанлука има 49 години, и каде и да се појави прави вистински хаос. Од неколку причини…

Тој во моментов е еден од најпознатите Италијани, кој се прослави со хедонистички начин на живот на кој му завидуваат милиони мажи, додека жените (без оглед дали тоа му се допаѓало на некој или не) се тркаат да се најдат на неговите журки.

Пред две недели Џанлука се најде и на нашиот портал, и тоа од две причини – секси Србинките, фотографот Леле Радуловиќ, која се најде на неговата јахта, но и поради фотките во белиот секси костим за капење, поради кои стотина илјади луѓе гледаа баш во тој дел од телото.

Но, овие денови мал дел на внимание привлече и новата девојка на Џанлука, дури 26 години помладата убавица од Колумбија, Ариадна Гутјерез.

И двете уживаа во летото и не се одвојуваа еден од друг, а беа фатени во една од нивните жешки акции…

Инаку, Џанлука во еден момент, на прашањето за силните тетоважи кои ги имаше по телото, изјави:

„Живееме во добата на компромис, па доаѓа момент кога треба да одлучат дали ќе бидат „валкани“ од внатре или од надвор. Јас одлучив да бидат валкан од надвор.

Тоа што е очигледно е дека оваа девојка навистина е вистинска убавица, и дека во овие фотки можат да уживаат и мажите и жените. Сите имаат свои причини…

Ќе ви се допадне