(ФОТО) Ја запознавме како Миа Колучи од „Млади Бунтовници“, денес има 30 години и е секси мајка

Ја запознавме како Миа Колучи во серијата „Млади Бунтовници“, денес Луисиана Лопилато е 30-годишна жена и изгледа поубаво од кога било.

Аргентинската актерка е во брак со канадскиот пејач Мајкл Бубле и имаат две деца.

Во ноември 2016, Луисана и Мајкл ја објавија лошата вест дека нивното 3-годишно синче е болно од рак.

Преку кратка порака, славниот пар тогаш соопшти дека е скршен од болка и дека малиот Ноа е на лекување, а потоа и дека лекувањето имало ефект.

Еве како изгледа денес аргентинската убавица.

Que lindo es formar parte de la familia @vitamina_oficial #summer2017 #newfriends 👗👡👜👙

A post shared by Luisana Lopilato (@luisanalopilato) on

Scroll to Top