(Фото) Кајли Џенер во златен фустан ја засени невестата на Џастин Бибер

By

Младата милјардерка Кајли Џенер се појави во елегантно издание на венчавката на пејачот Џастин Бибер и манекенката Хајли Болдвин. Џенер беше облечена во златен  провокативен фустан. Поради фустанот што таа го одбра за оваа пригода, нејзините следбеници на социјалните мрежи напишаа:  Кога си поканет на венчавка треба внимателно да одбереш што ќе облечеш  за да не ја засениш невестата“.

View this post on Instagram

🏆

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanim3: Naruto (https://kissanimeonline.com/m/B6Jd) Episode 220

AnimeTV 2 anime tv: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 1 (https://animetv.cc/m/PY4a/ep-1)