(Фото) Како ледено царство, Џенифер Лопез го украси својот дом

By

Светската пејачка Џенифер Лопез се подготви за нововгодишните и божиќни празници. Латино ѕвездата на „Инстаграм“ откри како го украсила својот дом.

Сите работи се минијатурни и се во бела боја. Нејзиниот дом наликува на ледено царство. Со оваа фотографија, Лопез на своите фанови им го честиташе Денот на благодарноста.

Обожавателите беа воодушевени од нејзината имагинација и ја пофалија со еден куп коментари.

„Ти си како ледена кралица“, и напиша еден од обожавателите.

Џеј Ло празникот го помина со нејзината мајка Гвадалупа.

 

Ќе ви се допадне

Watch Attack on Titan: Since That Day Episode Full (https://gogoanime.be/m/9NZ3/ep-1) at website https://gogoanime.be gogoanime jojo

Watch Hero Return Episode 7 (https://animefreak.ws/m/JJ1l/ep-7) at AnimeFreak animefreak hunter x hunter