(Фото) Карди Би мртва пијана објави фотографија на која е гола

By

Американската раперка Карди Би (28) неодамна го прослави својот 28. роденден со развратна забава, која шокира многумина, а сега отиде чекор подалеку и на „Инстаграм“ објави фотографија каде што лежи потполно гола на креветот.

Таа бргу ја избриша фотографијата од својот профил, а потоа им се извини на фановите и напиша:

„Се за*бав. Боже, зошто сум толку глупава“, коментира Карди Би во свој стил.

 

 

 

Ќе ви се допадне