(Фото) Кејт Мос го покажа целулитот

By

Некогашниот светски топ-модел Кејт Мос во костим за капење го покажа целулитот.

Кејт објави фотографија во бикини која не е обработена во фотошоп и покажа како навистина изгледа нејзиниот задник. 45-годишната манекенка во моментов ужива на плажите на Мајами на Флорида. Кејт со овие фотки докажа дека  ужива во своето тело и по повлекувањето од модните писти.

 

Ќе ви се допадне