(Фото) Кендал Џенер гола во италијански „Вог“

By

Манекенката од кланот Кардашијан, Кендал Џенар, на последното снимање за новиот број на италијанскиот „Вог“ се соблече гола. Кендал се појави на насловната страница на ова списание, а сликите веќе ги објави на „Инстаграм“.

Младата сестра на најпопуларната американска старлета Ким Кардашијан позира свртена со грб, а на себе има само гумени ракавици и чевли со високи потпетици.

Голата Кендал на „Инстаграм“ ја објавил фотографот кој ја сликал за насловната страница на „Вог“, познатиот Мерт Алас.

 

 

Ќе ви се допадне

The Melancholy of Haruhi Suzumiya (Dub) Episode 14

Website https://animepahe.cc: Watch Rifle Is Beautiful Recap animepahe Episode Full anime pahe

AnimeHeaven: Kingdom of Chaos: Born to Kill anime episode 1 online free at https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball super

Watch Kaiketsu Zorori: Mamoru ze! Kyouryuu no Tamago Episode Full

Myspace: https://myspace.com/animefreakws

Forexfactory: https://www.forexfactory.com/animefreakws