(Фото) Ќерката на Алек Болдвин позираше топлес

By

Ќерката на глумецот Алек Болдвин и глумицата Ким Бесинџер, Ајрлејнд Болдвин, на социјалните мрежи повторно објави голи фотографии. Овој пат Ајрлејнд позира во топлес, а на себе имала само црна танга, високи црни чизми, а лицето го покрила со рацете. Ова не е прв пат таа да се најде во центарот на внимание.

Претходниот пат, татко ѝ глумецот Алек Болдвин, бурно реагираше на нејзините фотографии и посочи дека не му се допаѓа таквиот начин на однесување. Двајцата прекинаа да разговараат, сè до неодамна кога Ајрланд изјавила дека смртта на кошаркарот Коби Брајант ја поттикнала да размисли за повторно се смири со татко ѝ.

„Двајцата минавме низ тежок период. Ни требаше многу време и терапии за да ги негуваме раните“, изјавила Ајрлејнд.

 

 

Ќе ви се допадне