(Фото) Ким Кардашијан се соблече гола на „Инстаграм“

By

Ким Кардашијан објави фотографија на „Инстаграм“ на која е целосно гола. На овој начин  37-годишната Ким го промовира својот нов парфем ККВ Тело.

Шишенцето од парфемот е обликувано како нејзиното тело.

Претходно овој месец таа објави уште една гола фотографија која го прикажува процесот на изработка на калапот, за амбалажата на новиот парфем.

Ќе ви се допадне