(Фото) Ким Кардашијан во новите патики на Кање Вест

By

Познатата американска старлета Ким Кардашијан се сликаше со новите патики Tezzy од козметичката линија на нејзиниот сопруг Кање Вест. И додека мал број на обожаватели ја пофалија за новиот моден хит, повеќето се согласија дека станува збор за промашена инвестиција.

„Што е ова. Изгледаат како вознемјански пераи. Незгодно ми паѓа и мене кога ќе ги видам колку изгледаат лошо. Кој бил дал пари за вакво нешто. Ова е нешто најлошото што сум го видела во животот“, се некои од коментарите кои Кардашијан ги доби на социјалните мрежи.

Познатата старлета Кардашијан тежи 250 милиони долари, а годинава е рангирана на 26. место на листата на најплатени американски ѕвезди. Најголемиот дел од приходите доаѓаат од нејзината успешна козметичка линија KKW Beauty, како и од спонзорства и учество во ријалити шоуа.

Пари за рекламирање единствено не добива од Кање, кој е сопственик на еден од најпознатите брендови на светот Yezzy.

Ќе ви се допадне

animes online. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Attack on Titan Season 3 (Dub)

watch anime online Hunter x Hunter (2011) (Dub)

watch anime AnimeDao Dragon Ball Super (Dub)

anime to watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

AnimeDao Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2 Episode 12