(Фото) Клара Чиа гола во кревет со Пике

Новата девојка на Пике, Клара Чиа Марти, на Инстаграм објави фотографија на која е гола во кревет со фудбалерот, покриени со чаршафи. Таа ги забрани коментарите на сликата. Но фановите на Шакира ја споделуваат фотката на интернет и велат дека Клара Чиа со ова ја провоцира колумбиската пејачка.

Некогашната асистентка на Пике ги затвори сите свои профили на социјалните мрежи откако во јавноста се дозна за аферата со Пике. Таа отвори нов профил Инстаграм неколку дена пред Пике да ја објави нивната прва заедничка фотографија. Од новиот профил Клара Чиа го следи само Пике и објавува слики само од неа и фудбалерот.