(Фото) Лејди Гага нема мир од папараците

By

Светската поп-пејачка Лејди Гага го привлекува вниманието каде и да се појави. Папараците ја следат во секој чекор, а таа со крајни сили успева да се ослободи од нив.

Музичката ѕвезда сака малку мир и приватност, нешто што не и го дозволуваат папараците. Еден од нив успеа да ја сними за време на еден незгоден момент, додека пејачката се качуваше на брод.

Лејди Гага е ѕвездата од овогодинешниот Филмски фестивал во Венеција, а последно нешто од музичката ѕвезда е играњето во „Ѕвезда е родена“.

 

Ќе ви се допадне

Animepahe: Odin: Starlight Mutiny (Dub) anime episode Full online free at https://animepahe.cc anime

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Skating Rink Kaleidoscope Episode 12

Website https://kissanime.mx: Watch The Prince of Tennis II kissanime Episode 13 kissanimenz

Diigo: https://www.diigo.com/profile/animeflixnl

Kissanimemx-95 webselfsite: https://kissanimemx-95.webselfsite.net/