(Фото) Лејди Гага страсно го љуби новиот дечко

By

Светската пејачка Лејди Гага е снимена како се бакнува со новиот дечко. Папараците ги снимиле двајцата на балконот во нејзината вила во Мајами. Гага со непознат маж била во опуштено издание, без шминка и фризура. На себе освен танга не носела ништо.

Минатата година пејачката ја раскина веридбата со менаџерот Кристијан Карино, а претходно и со глумецот Тејлор Кини. По филмот „Ѕвездата се роди“, кој го сними со Бредли Купер, во јавноста се шпекулираше дека е во врска со глумецот и дека таа му го растури бракот со Ирина Шајк.

 

 

Ќе ви се допадне

Hitsugi no Chaika OVA (Dub) (https://animeheaven.pro/m/0b7P) Episode Full

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Website https://animetv.cc: Watch Sakura Wars: New York animetv Episode 6 chia anime tv me

Watch One Room Episode 12

Blurb: https://www.blurb.com/user/gogoanimelol

Emoneyspace: https://www.emoneyspace.com/forum/index.php?action=profile;u=568897