(Фото) Леверн Кокс речиси гола на премиерата на „Чарлиевтите ангели“

By

Ѕвездата на „Портокаловото е ново црно“,  Леверн Кокс (47)  ги налути модните критичари зардаи изборот на фустан за премиерата на „Чарлиевите ангели“.  Според нив Кокс не оставила речиси ништо на фантазијата, појавувајќи се во модно парче во кое е потполно гола.

За разлика од многуте провокативни фустани, кои досега сме имале можност да ги видиме, кројот и деталите на нејзината драматична креација повеќе наликуваа на модна катастрофа, отколку на полн погодок, велат модните критичари

Таа во една прилика истакна дека кога е во прашање изгледот, жените треба да го ценат тоа што го имаат и да се сакаат онакви какви што се.

 

 

 

 

Ќе ви се допадне

WCOStream dubbed anime: My Hero Academia 2 Episode 25

AniWatch watch animes: Watch Wonder Egg Priority Episode 3