(Фото) Меган објави фотографија со синот, хејтерите велат – пак сака да привлекува внимание

Арчи се појавил со мајка си во повик од Зум, а скриншот е објавен на социјалните мрежи. Многумина беа изненадени што Меган без причина реши да го покаже лицето на својот син, кој го криеше во последните три години. Нејзините многубројни „хејтери“ веднаш ја развиле теоријата дека со оваа објава Меган сака да го сврти вниманието на медиумите, откако принцезата Кејт и принцот Вилијам дојдоа во САД.

dobivaj vesti na viber

 

Scroll to Top