(Фото) Меланија ѝ одржа модна лекција на првата дама на Полска

By

Првата дама на САД, Меланија Трамп (48), за пречекот на првата двојка од Полска во Белата куќа се одлучи за чиста елеганција по која е препознатлива. Облечена во капут на брендот „Гучи“ и црни салонки, Меланија изгледаше беспрекорно за првата дама на Полска, Агата Дуда (46), која се обиде да ѝ парира со црни пантолони во комбинација со црн топ, бело сако и црни салонки. Оваа комбинација на Меланија чини 4 илјади долари.

Ќе ви се допадне

Watch One Piece (Dub) Episode 476 (https://gogoanime.be/m/p0E/ep-476) at website https://gogoanime.be. See more fairy tail gogoanime

One Piece Episode 958 at website https://animefreak.ws. See more animefreak death note