(Фото) Мерил Стрип ја скрати и промени бојата на косата за новиот филм

By

Глумицата Мерил Стрип се појави во поинакво издание на снимањето на филмот The Prom. Таа ја скрати и ја промени бојата на косата. Стрип сега е со нов имиџ и стана црвенокоса.

Оскаровката беше сликана од папараците, малкумина ја препознаа. Таа сега изгледа посвежо и помладо коментираат нејзините фанови. Многумина на Твитер коментираат дека црвенокосата изгледа 20 години помлада.

 

Покрај Мерил во филмот игра и Никол Кидман. И двете глумат бродевјски ѕвезди кои им помагаат на лезбејки да одат на матура.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

Watch Douluo Dalu: Xiaowu Juebie Episode 13

TwistMoe Watch english anime Online in HD for FREE

Heroman (https://animeheaven.pro/m/VXro) Episode 26

Blip: https://blip.fm/profile/kissanimemx/props

Animeflixnl weebly: https://animeflixnl.weebly.com/