(Фото) Местово ти е лудница, како можеш да живееш во ваков луксуз, ја прашаа фановите Ким откога таа им ги отвори вратите од скапата вила

Американската ѕвезда Ким Кардашијан им ја покажа луксузната куќа на фановите, а тие и коментира дека изгледа како лудница. И рекоа дека е многу празна и изгледа депресивно. Ја прашаа и како може да живее во таков луксуз. Ким им ја покажа денвната соба, спалната и дел од купатилата.

dobivaj vesti na viber

Местото е уредено минималистички. Во просториите преувладаат неутрални бои, нешто што не ум се допадна на фановите. „Работите во куќата кои ме прават среќни“ им рече Ким.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

За потсетување, Ким во понеделникот и официјално се разведе од Кание. Нивните деца ќе живеат со неа, а раперот ќе мора да плати 200.000 долари месечно алиментација. Ќе ги сноси и 50% од трошоците за образование и осигурување.

Scroll to Top