(Фото) Метју Пери некогаш секси и згоден, денес со пивскиот стомак е непрепознатлив

By

Ѕвездата од „Пријатели“, Метју Пери, беше снимен од папараците додека се шеташе низ Беверли Хилс. Малкумина можеа да го препознаат поради неговиот запустен изглед. Актерот имаше пуштено пивски стомак и целосно се има променето од Чендлер Бинг во „Пријатели“.

dobivaj vesti na viber

Пери се прошета со бушава фризура, а на себе носеше сива маица, црни панталони искомбинирани со бели патики.

За потсетување, тој минатата година раскина со неговата свршеница Молу Харвиц и оттогаш ретко се појавува во јавност. Во моментов работи на неговата нова книга „Пријатели, љубовници и големата страшна работа“, во која наводно ќе ги открие сите работи од неговиот приватен живот.

„Многу работи се напишани за моето минато. Мислам дека е време луѓето да ја слушнат и мојата страна од приказната“, рече Пери во едно од неговите интервјуа.

Ќе ви се допадне