(ФОТО) Моника Белучи објави топлес фотографија

By

Италијанската актерка Моника Белучи оваа година наполни 53 години, но и понатаму важи за една од најзгодните жени на светот.

Актерката објави фотографијата на својот инстаграм-профил.

Станува збор за насловната страница за магазинот„Ел“, којашто Белучи ја направила пред 30 години, кога позирала гола пред познатиот фотограф Фабрицио Фери.

Решила своите фанови да ги потсети на овој едиторијал објавувајќи една постара фотографија нарекувајќи ја ретроспектива.

„Немам проблем со своето тело. Во секој случај, никој не е совршен и со тоа сите ние мора да се помириме“, рекла Белучи.

Ќе ви се допадне

AnimeDao gleipnir animedao: Watch DARLING in the FRANXX Episode 24

ANIMEFLIX animeflix aot: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 2