(ФОТО) НАЧИСТО СЕ СТОПИ – Зборлестата Карен од серијата „Вил и Грејс“ ослабна 15 килограми

By
Меган Мулали ги запрепасти сите кога ја покажа својата нова линија.

dobivaj vesti na viber

На крајот на септември почнува со емитување на деветата сезона од серијата „Вил и Грејс“, а кога повторно ја собра старата екипа, сите беа запрепастени кога ја видеа актерката Меган (58) која ја игра размазената милионерка Карен Вокер. Меган драстично ослабела и тешко е да ја препознаете некогашната буцка.

Меган како брблива ги освои гледачите, а стана и еден од најомилените ликови во серијата.

 

И кога некого ќе прашате да ја опише, сигурно повеќето би рекле: „Тоа е таа симпатичната дебелка со остар јазик“.

Е, тоа сега се промени (бареш што се однесува до изгледот) и Мулали толку ја стесна линијата да речиси е непрепознатлива.

 

Меган, се сврте на органската храна, и тоа е, како што вели, најпаметниот потег во нејзиниот живот. Симна 15 килограми и сега е послаба од потенката Дебра Месинг, која го глуми ликот на Грејс Адлер…

Ќе ви се допадне

tải go88