(ФОТО) НИ РОДЕНАТА МАЈКА НЕ БИ ЈА ПРЕПОЗНАЛА – Славната актерка драстично го промени имиџот

By
Холивудската ѕвезда Кејт Хадсон изгледа како целосно друга личност.

Кејт Хадсон, е една од најпопуларните холивудски актерки, а армија од обожаватели ја смета за вистинска убавица. Американската ѕвезда, која ја паметиме по долгата руса коса, го промени имиџот и сега е непрепознатлива.

Имено, Кејт се ишиша целосно на кратко за потребите на филмот „Sia“. Но, иако обожавателите се во шок поради оваа промена, многу од нив сметаат дека сепак изгледа прекрасно и со ваква фризура.

Погледнете како сега изгледа холивудската ѕвезда.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak sites like animefreak: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 8 (https://animefreak.ws/m/dvMA/ep-8)

4Anime 4anime hunter x hunter: Naruto: Shippuden (Dub) Episode 500