(ФОТО) НИ РОДЕНАТА МАЈКА НЕ БИ ЈА ПРЕПОЗНАЛА – Славната актерка драстично го промени имиџот

By
Холивудската ѕвезда Кејт Хадсон изгледа како целосно друга личност.

Кејт Хадсон, е една од најпопуларните холивудски актерки, а армија од обожаватели ја смета за вистинска убавица. Американската ѕвезда, која ја паметиме по долгата руса коса, го промени имиџот и сега е непрепознатлива.

Имено, Кејт се ишиша целосно на кратко за потребите на филмот „Sia“. Но, иако обожавателите се во шок поради оваа промена, многу од нив сметаат дека сепак изгледа прекрасно и со ваква фризура.

Погледнете како сега изгледа холивудската ѕвезда.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak Watch english anime Online in HD for FREE

AniWatch: Hundred (Dub) anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro anime websites

Website https://animeflix.nl: Watch Assassination Classroom Second Season animeflix Episode 25 animeflix god of highschool

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

Bitchute: https://www.bitchute.com/channel/gogoanimebe/

Heromachine: http://www.heromachine.com/forums/users/animefreakws/