(Фото) Остареа познатите поп и рок-ѕвезди од осумдесеттите

By

Џон Бон Џови, Брајан Адамс, Сајмон ле Бон се само некои од познатите имиња од славните рок-групи во 80 години. Некогаш беа вистински поп и рок-ѕвезди по кои лудуваа девојките низ целиот свет.

Во продолжение погледнете како тие изгледаат денес.

Џон Бон Џови

 Аксел Роуз
Сајмон Ле Бон
 Били Идол
 Брајан Адамс

Ќе ви се допадне

Watch The King's Avatar Episode 12 at Funimation funimation danganronpa

Watch The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 1 (https://animeheaven.pro/m/zDP2/ep-1) at website https://animeheaven.pro hunter x hunter anime heaven