(ФОТО) Ова е новата Ким Кардашијан

By

Нејзиното име е Улодоуз Волс, и за себе вели дека е модел и актерка. Во оваа изјава не сме баш најсигурни, но во едно сме, а тоа е дека неодоливо потсетува на Ким Кардашијан.

Оваа бринета ги истакнува своите облини на речиси секоја фотка, во целост се шминка, и облекува како Ким Кардашијан.

Тоа што особено е интересно е тоа што кога позира се труди да се однесува и позира како познатата старлета.

На својот Инстаграм профил има преку 919.000 обожаватели, и неверојатно го привлекува вниманието каде и да се појави како кај женскиот, така и кај машкиот пол.

Ќе ви се допадне

anime website. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Horimiya Episode 5

Dragon Ball Z (Dub)

AnimeFreak Hunter x Hunter (2011)

AnimeFreak Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

anime freak tv AnimeFreak Hunter x Hunter (2011)