(ФОТО) Ова е новата Ким Кардашијан

By

Нејзиното име е Улодоуз Волс, и за себе вели дека е модел и актерка. Во оваа изјава не сме баш најсигурни, но во едно сме, а тоа е дека неодоливо потсетува на Ким Кардашијан.

Оваа бринета ги истакнува своите облини на речиси секоја фотка, во целост се шминка, и облекува како Ким Кардашијан.

Тоа што особено е интересно е тоа што кога позира се труди да се однесува и позира како познатата старлета.

На својот Инстаграм профил има преку 919.000 обожаватели, и неверојатно го привлекува вниманието каде и да се појави како кај женскиот, така и кај машкиот пол.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX: Sekirei: Pure Engagement (Dub) anime episode 13 online free at https://animeflix.nl animeflix my hero academia

Website https://4anime.biz: Watch Doraemon the Movie: Nobita and the Green Giant Legend 4anime Episode Full hunter x hunter 4anime

AnimeFLV: Panyo Panyo Di Gi Charat anime episode 45 - 48 online free at https://animeflv.uk anime

Watch anime online for free at AnimeBee stream anime online

Biztime com: https://biztime.com.vn/animefreakws

Bitrated: https://www.bitrated.com/animefreakws