(ФОТО) Оваа слика Ким Кардашијан сигурно сака да ја заборави!

By

Знаете како: Сите имаме фотки од минатото кои би сакале да ги запалиме, но за среќа ние не сме познати личности, на кои ваквите фотки, кога тогаш, ќе ни се удрат од глава.

Во случајот со Ким Кардашијан, па…. Веруваме дека се смрзнала за момент кога видела ШТО излегло во јавност.

И ајде што се во прашање фотки од пред 10 години, проблемот е во тоа што на тие фотки е со својот поранешен „бфф“, па не знаеме кој момент од сето ова повеќе и смета.

KKWBEAUTY.COM

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Претпоставувате, Парис Хилтон на својот Твитер профил сподели некои фотки од 2006 година, со провод кој беше резервиран само за жени, а лесно може да се примети дека Ким Кардашијан, изгледа сосема поинаку.

 

Денеска, Ким жари и пали со своите облини, со своето совршено чувство за мода и стајлиш живот, кој го води, а тогаш… Па добро, сепак и беа потребни 10 години. Какви се вашите фотки од тој период, а?!

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Fairy Tail (Dub)

anime heaven au My Hero Academia

free anime AnimeHeaven Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 8

stream anime online SK8 the Infinity (Dub)