(Фото) Пике дојде кај Шакира на роденденот на синот и излезе од споредниот влез

Шакира го покани бившиот Џерард Пике на десетиот роденден на нивниот син Милан. Новинарите го снимија фудбалерот како излегува од споредниот влез. Пејачката периодов ја објави новата песна во која го исмеа, откако претходно ја изневери со довјно помлада девојка.

dobivaj vesti na viber

Рече дека заменил „Ферари“ за „Твинго“, и „Ролекс“ за „Касио“, а Пике и врати дека правела само циркус. Шпанските медиуми пренесоа и дека Шакира ја плашела свекрвата со кукла вештерка, затоа што ја криелата аферата од неа. Ја ставила на балконот да гледа кон соседната куќа каде живее мајката на Пике.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @artistanotocias

Scroll to Top