(Фото) По разделбата, Ирина Шајк и Бредли Купер прегрнати во Њујорк

By

Ирина Шајк и Бредли Купер се прегрнуваат на првите заеднички папараци-фотографии по разделбата. Париците ги сликале 45-годишниот актер и 34-годишниот модел додека се прегрнуваа во Њујорк. Двојката ја има ќерка Леа де Сејн, која исто така е на фотографиите.
Поранешната двојка ја започна врската во април 2015 година, а се раздели во јуни 2019 година. Тие го делат старателството над нивната ќерка.

 

 

Ќе ви се допадне