(Фото) По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

By

Откако по шест години брак Канје Вест и Ким Кардашијан најавија се разведуваат, медиумите веќе еден месец пишуваат дека тој е во врска со руската манекенка Ирина Шајк. Сега Канје и Ирина на романтично патување во Прованса, Франција, а сликите се појавија на интернет.

Тие се семестени во хотелот Villa la Costa каде што една вечер чини 1.100 долари.

Франција е една од омилените дестинации на Канје, кој таму често одмораше со Кардашијан. Тие во Франција беа и на првиот состанок, во 2012 година, кога Ким дојде на неговата ревија во склоп на париската модна недела.

Ќе ви се допадне

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime. Watch Goku: Midnight Eye Episode Full

https://wcostream.cc wcostream amazing world of gumball. Watch Teekyu 8 Episode 12

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD. Watch Jiaoao de Jiangjun Episode Full

KissAnime About: https://about.me/kissanimemx