(Фото) По свеќите со мирис на вагина, Гвинет Палтроу лансираше силконски вибратор

By

Холивудската актерка Гвинет Палтроу со брендот Goop  повторно лансита необични производи. После свеќи со мирис на вагината и оргазам, познатата актерка лансираше уште еден  производ наменет за жени.

Во пресрет на Божиќните и новогодишните празници,  Палтроу ги претстави  силиконските гениталии на вибратор, по цена од  34,99 фунти. Соодветно именуван како „Клон-А-Вили“ доаѓа во пакет со држач за батерии на кој доаѓа силиконски модел на пенис.

Крајниот производ е направен со употреба на силиконски раствор кој се истура во калап, а производот е достапен во неколку нијанси, така што мажите имаат можност да ги реплицираат половите органи што е можно поверно.

Овој производ се распродаде многу брзо откако се појави во продажба, а најчесто го купуваат жени кои сакаат нивниот вибратор да изгледа како гениталиите на нивните мажи.

 

 

Ќе ви се допадне

The Irregular at Magic High School Episode 26 at website https://animeflix.nl. See more animeflix pokemon

Attack on Titan Season 2 (Dub) (https://funimationfree.com/m/6d6l) Episode 12 at website https://funimationfree.com funimation hunter x hunter