(Фото) Принцот Луис во прегратка на Кејт Мидлтон

By
Војвотката Кејт Мидлтон позирала со својот син принцот Луис, по неговото крштевање.

Кејт била облечена во креација на Александра меквин, а на главата имала украс од дизајнерката Џејн Тејлор.

Она што медиумите и јавноста најмногу обрнаа внимание е насмевката на малиот принц, кој беше во прегратка на Мидлтон.

 

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime twitter: Hori-san to Miyamura-kun (https://gogoanime.be/m/Bgjm) Episode 4

4Anime sword art online 4anime: Watch Black Clover (Dub) Episode 88