ФОТО: РАЈ ЗА МАШКИТЕ ОЧИ – Никол ги покажа совршените стомачни

Американската секс – бомба објави нови секси фотографии, од својот омдор на Миконос.Една од најатрактивните жени на светот, Никол Шерзингер, овие денови ужива на Милконси. На Инстаграм објави серијал на нови фотки во бикини, при што покажа каква совршена линија има.

До израз дојдоа нејзините затегнати стомачни.

Никол објави и едно провокативно селфи, кои особено ги воодушеви машките обожаватели.

Foto: Instagram/nicolescherzy
Scroll to Top