(Фото) Раперката Иги гола на тениски терен

By

Иги Азалеа, раперката чие вистинско име ѝ е Аметист Амелија Кели, се соблече гола на тениски терен. На некои од фотографиите таа со раце ги покрива голите гради.

Haters can’t stand me but they love me at the bank 🤷‍♀️

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

На себе има само неонски зелени потпетици и торба во истите нијанси, со која ги покрива интимните подрачја.

Фотографиите ги снимила за промоција на својот нов албум Survive The Summer.

I need my bag qui.ck.ly

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Иги објави и фотографии со проѕирна маица.

S.T.S is out ahhhhhhh!!!!!! 🤑

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Австралискиот магазин GQ ја прогласи во ноември 2016 година за жена на годината.

Ќе ви се допадне