ФОТО: Разголената италијанска новинарка повторно провоцира со нови жешки фотографии

Сексапилната италијанска новинарка на Скај Спорт Дилета Леота откако за прв пат пред неколку месеци проговори за ужасот кој го доживеала таа призна дека нејзините фотографии биле реални и дека биле цел на хакерски напад.

Сексапилната дваесет и пет годишна Дилета Леота која работи како новинар во Скај Спорт во нејзината земја Италија стана интернет сензација за неполни 24 часа, откако нејзиниот телефон беше цел на хакерски напад.

И неколку месеци по скандалот таа повторно блеска со сексапил, а фановите се воодушевени од нејзините фотографии од ова лето кои ги објавува новинарката на својот Инстаграм профил.

Scroll to Top