(Фото) Ријана самоуверена и секси на насловната на „Вог“

By

Светската ѕвезда Ријана се сликаше за насловната на италијанското издание на „Вог“. Ријана откри дека самата го избирала стајлингот за сликањето, со неколку свои најблиски соработници.

„Самоуверена, секси, и во модели од мојата колекција ‘Севиџ фенти’. Ова е изданието ‘направи сам’ на Вог“, вели популарната пејачка, која веќе подолго време не снима нови песни, туку е посветена на својата модна и козметичка колекција.

Ќе ви се допадне

Tsubasa RESERVoir CHRoNiCLE: Spring Thunder Chronicle (Dub) (https://animedao.nl/m/yJvm) Episode 2

https://aniwatch.pro anime online

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Website https://twistmoe.net: Watch ID: INVADED twistmoe Episode 13 anime sites

Yemle: https://yemle.com/profile/kissanimemx

Qiita: https://qiita.com/animeflixnl