(Фото) Селма Хајек, најдоброто деколте на сцената

By

Селма Хајек ги прослави своите 17 милиони следбеници со сет провокативни фотографии. Актерката на 55. години изгледа одлично во црно бикини и во зелен фустан.

„Треба да го зачуваме мирот“, напишала Хајек.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

 

Впечаток оставија бисеренот ѓердан и обетки, како и долгата виткана коса пуштена по рамената .

„Најдоброто деколте на сцената“, „Селма, старееш како добро вино“, „Може ли да слави нешто секој ден, ако бира вакви фустани?“, „Лудо е како изгледаш“, „Изгледаш толку младо“, , беа само некои од коментарите под објавата.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Ќе ви се допадне

Watch Haikyuu!!: To the Top 2nd Season Episode 3 at website https://funimationfree.com funimation library

The Misfit of Demon King Academy (Dub) Episode 13 at website https://animeflix.nl. See more hunter hunter animeflix