(Фото) Серхио Рамос ја побара за жена мајката на неговите деца

By

Шпанскиот фудбалер Серхио Рамос ја побара за жена 8 години постарата водителка Пилар Рубио со која има три деца. Веста ја споделија двајцата, а објавија иста фотографија од романтичната вечера и свршеничкиот прстен на водителката.

32-годишниот фудбалер на „Реал Мадрид“ и Пилар се во врска од 2012 година. Првото дете, синот Серхио, се роди во 2014 година, вториот син Марко го добија во 2015 година, а Алехандро е роден во март оваа година.

Двојката во моментот е на летување со своите три деца.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak: Busou Chuugakusei: Basket Army anime episode 5 online free at https://animefreak.ws sites like animefreak

Samurai Gun (https://gogoanime.be/m/dBwz) Episode 12

ANIMEFLIX: Tomie (Dub) anime episode 2 online free at https://animeflix.nl animeflix food wars

AnimeHeaven: The King of Fighters: Destiny anime episode 24 online free at https://animeheaven.pro anime stream

Network changemakers: https://network.changemakers.com/profiles/113223833513244008040

Os mbed: https://os.mbed.com/users/gogoanimelol/