(Фото) Сестрите Кајли и Кендел згодни за осум милиони лајкови

By

Кајли Џенер на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира со сестра со својата сестра Кендал. Славните сестрите ја покажаа својата линија облечени во иста боја костими и собраа осум милиони лајкови за тринаесет часа.

Додека Кендал позира во костим за капење со едно парче, Кајли се одлучи за бикини.

Сестрата Клои исто така ја коментираше фотографијата, паниша „По ѓаволите“, напиша кратко.

Кајли често објавува фотографии на кои позира во бикини.

https://www.instagram.com/p/CAtFauSnMJ7/

Ќе ви се допадне