(Фото) Шакира за првпат со синовите се појави во јавноста по разделбата со Пике

By

Пејачката Шакира за прв пат се појави во јавноста, по скандалот дека се разделува од нејзиниот партнер Пике.

dobivaj vesti na viber

Шакира е видена на прошетка со нејзините синови.

По разделбата и наводната измама на долгогодишниот партнер Жерар Пике, заедно одлучија да и соопштат на јавноста за нивната разделба.


Ќе ви се допадне

code go88 go88 play info go88 quốc tế

SUNWIN - Game bài SUN WIN số 1 thị trường Châu Á 2022 tại sunwin pc tải sunwin online