(Фото) Синот на Мадона ѝ ги носи фустаните, пејачката рече подобро му стоеле

By

Поп ѕвездата Мадона рече дека ја дели облеката со 16 годишниот син Дејвид Банда и дека во нејзините фустани тој изгледа многу подобро од неа.

dobivaj vesti na viber

„Може да го облече кој било фустан од мене и да изгледа елегантно. Тоа ме иритира, но, така е. Тој ја носи мојата облека и изгледа подобро во неа. Дури и во фустаните изгледа мажествено“, рече Мадона во шоуто на Џими Фалон The Tonight Show.

За потсетување. Мадона го посвои Дејвид од дом за деца без родители во Малави.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)

Ќе ви се допадне