(ФОТО) Сладолед од 25 милиони долари – Кардашијан го смрзна Инстаграм!

Таа одамна ги надмина своите сестри, а фотката која ја објави, со сладоледот кој го постави на незгодно место, ги излуде 58 милиони обожаватели,Најстарата во семејството Кардашијан, ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан, одамна го сврте вниманието со своето згодно тело и секси стајлинг и ги надмина своите помлади сестри.

Неодамна го покажа својот пеколно секси задник, кога и докажа и на својата славна сестра Ким Кардашијан, и тоа со право, дека и стои на цртата, а многумина се согласија дека начисто ја оставила во сенка.

 

Доклку сте помислиле дека тука завршила целата работа, сте се излажале – не… Кортни ги покажа и соите предни адути!

Сега буквално ги избезуе своите обожаватели на Инстаграм, кога објави уште попеколна фотка, во провокативен бел долен веш. На меѓуножјето, верувале или не, стави сладолед во облик на цвет, а гаќичките толку  ги стегна во пределот на интимниот дел, што повеќе откриваа, отколку што покриваа.

Бидејќи жешката фотка ја објави само во делот на „story“ опциите, за 24 часа, таа за голема жал кај машките, беше отстранета, а многумина и ќе ја пропуштат.

Напоменуваме дека Кортни Кардашијан, е мајка на три деца, и е меѓу најбогатата во семејството, и според, нешто од поодамнешните податоци, „тежи“ 25 милиони долари.

 

Scroll to Top