(ФОТО) УФФФФ ама е жешка – Машките плакнат очи на оваа фотка на Џеј Ло

Џенифер Лопез има 47. години а изгледа како секс-бомба. Таа го покажа задникот. Може да и подзавидат и помлади девојки.

dobivaj vesti na viber

Scroll to Top