(Фото) Ванда Икарди се соблече топлес: „Мора нешто да се прави во карантин“

By

Аатрактивната сопруга и агент на фудбалерот Мауро Икарди, Искра, постојано споделува секси фотографии. Големо внимание привлече нејзината нов топлес фотка, а откако ја објави таа заработи над половина милион лајкови . Во карантин, Ванда поминува време покрај базен, па ги воодушевува обожавателите со фотографии во костим за капење. „Мора нешто да се прави во карантин“ , вели сопругата на познатиот фудбалер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX animeflix legal: Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 8

AniWatch aniwatch: Naruto Episode 220