(Фото) Винсент Касел среде полна плажа не може да се воздржи со 30. години помладата жена

By

Францускиот актер Винсент Касел е во Бразил, каде ужива заедно со 30. години помладата сопруга, француската манекенка Тина Кунаки.  Големо внимание привлече атрактивната, 23-годишната Тина Кунаки, која со бел едноделен костим за капење во бразилски крој го шашардиса актерот. Тој среде полна плажа не може да и одолее. Додека му седи во скут, Винсент со мобилен ја слика одзади.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by showbuzz.hr (@showbuzzhr)

Со нив е и нивната едногодишна ќерка Амазони, но и 10-годишната ќерка на Касел, Леони, која им помага околу помалата сестра.

Винсент Касел ја доби Леони од бракот со  Моника Белучи, а тие ја имаат и 16-годишна Дева, која  се занимава со манекенство.

 

 

Ќе ви се допадне