(Галерија) Енрике Иглесијас и Ана Курникова ги објавија првите фотографии од бебето

By

Пејачот Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова ја објавија првата фотографија од нивното трето дете. Двојката го држеше во тајност породувањето до самиот крај.

„Моето сонце“, кратко напишале Енрике и Ана, на фотографијата од бебето која ја споделија на „Инстаграм“. Енрике на својот профил објави фотографија на која ја држи ќерка му во прегратка, а Ана објави две фотографии.

Прв кој потврди дека Курникова се породила е братот на Енрике, Јулио, кој за време на гостувањето во една радиоемисија кажа дека станал чичко по третпат.

Ова не е првпат Енрике и Ана да ја држат бременоста во тајност. Тие го криеја и породувањето на близнаците Луси и Николас.

Ќе ви се допадне

AnimeTV anime tv anime tv: Watch Dragon Ball Z (Dub) Episode 196 (https://animetv.cc/m/Pll/ep-196)

KissAnime kissanimenz: Watch Assassination Classroom (Dub) Episode 19 (https://kissanimeonline.com/m/l9zz/ep-19)